МЫЙЗАМДАР

КОРРУПЦИЯГА КАРШЫ КҮРӨШ

ОКУТУУ

ШАЙЛООЧУЛАР

ШАЙЛОО КОМИССИЯЛАРЫ

САЯСИЙ ПАРТИЯЛАР

ТАЛАПКЕРЛЕР

БАЙКООЧУЛАР

ЖМК

ШАЙЛООЛОР

РЕФЕРЕНДУМ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ТЕНДЕРЛЕР

УШКга КӨРСӨТҮҮ

КОНКУРСТАР

КАЙЧЫ БАЙЛАНЫШ

 
Негизги бет - Талапкерлер - Талапкерлердин тизмеси
Центральная избирательная комиссия

Чүй облусунун, Панфилов районунун айылдык кеңешке депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (мөөнөтүнөн мурда) (2017-жылдын 28-майындагы шайлоого)

Чуй облусу, Панфилов району

 

 

Курама айылдык кенеши (мөөнөтүнөн мурда шайлоо)

5  мандаттуу № 1 Панфилов шайлоо округу  

1.Алмазбеков АрзыматАлмазбекович

2.Андашев ЭрмекБекенович

3.Атагазиева ДжапаркульАбдыжапаровна

4.Джуматаева АйнагулМурзатаевна

5.Джусумалиева ТимираОрозбековна

6.Дуйшеналиев Мирбек Калдыбекович

7.Жапакова ШарапатДокдурбековна

8.Иманбеков ЧынгызАнатаевич

9.Исаева Динара Зарылбековна

10.Калдаев Тимур Шерикбаевич

11.Кулжабаев РеганОсконбекович

12.Курманалиев Аскар Суэркулович

13.Мунарбекова АйнаМунарбековна

14.Мураталиев БектурсунДуйшенбекович

15.Орозбеков Нурсултан Бердибекович

16.Осмонов ЭрнистИмильбекович

17.Раимкулов УланбекКочорбекович

18.Султанбеков МаксатТезекович

19.Темиркулов АйдосСаринжинович

20.Урумбеков ЭрнистУрумбекович

 

 

5 мандаттуу № 2 Панфилов  шайлоо округу

1.Абдыкеримов БороонбайСарыпбекович             

2.Айнакулов  МыктыбекДжумабекович  

3.Акулиева БерметБатиковна     

4.Алиев Асламбек Адамович       

5.Бердалиев ТилекРыскулович   

6.Жапакова НуржанМасалбековна         

7.Жусупов МайрамбекБегасылович        

8.Закиров МаксатМуктарбекович            

9.Исманкулов ЭстебесДюшекович            

10.Кемпарбаева Тамара Мырсагасыевна              

11.Кемпирбаев Алмаз Рыспекович            

12.Козубаев Талант Токторович               

13.Курамаев МаксатИльясович 

14.Мамбеталиев Равиль Соорбекович     

15.Манамкулова ГульзинаЧикировна     

16.Мырзалиев БайышАалиевич 

17.Суровцев Виктор Васильевич               

18.Тилебалиев Саламат Долонбекович  

19.Толобеков ТалантбекТуратбекович   

20.Турусбеков УсонТурусбекович            

21.Узакбаев НурланМансурович              

22.Шеина Анна Борисовна          

 

 

 

7мандаттуу №3 Панфилов шайлоо округу 

1.Абдыкалыков АдилетДжалилович

2.АжыкуловКубатАсаналиевич

3.Акирова МиладаКенешевна

4.Акпаров Тимур Замирбекович

5.Алымбеков БакытКенжебекович

6.Ашканбаев ЭрланСыйдалыевич

7.Бегалиев БелекбекКенешбекович

8.Джаналиев Эльдар Толонбаевич

9.Джекшенов АмантурДокторович

10.Джумагулов ТуголбайБекболотович

11.Жееналиев Руслан Бектенович

12.Казакбаева БактыгульАртыкбаевна

13.Мамыров КемелбекДжусупбекович

14.Манамкулов ДастанМайрамбекович

15.Машланов ТаалайбекМалымбаевич

16.Мовчан Дмитрий Михайлович

17.Нурдинов БекназарНурдинович

18.Сатыбалдиев АлтынбекКыдырмаевич

19.Токолдошов ЭркинбекФронтбекович

20.Узакбаев  ЖолдошбекЖумаканович

21.Чоконов СасманЗоотбекович

22.Чыныбеков НасиридинШамбетбаевич

 

 

2 мандаттуу № 4 Борбордукшайлоо округу

1.Джапаев Алмаз Таалайбекович             

2.Дуйшобаев МуратбекРыспекович         

3.Жолдошов Азамат Сыдыкович               

4.Кыдыралиев УрматКазакпаевич           

5.Мамбетова МаксатБекболотовна         

6.Осмоналиев АвасКадырбекович            

7.Оторбаев МирланШамшиевич

 

 

2  мандаттуу № 5 Панфилов шайлоо округу

1.Айткулов Максат Раимбердиевич

2.Бейшеналиев Урмат Женишбекович

3.Жапаров Азим Эдикович

4.Жундубаев Мирлан Кубанычбекович

5.Рыспекова Бактыгуль Таласовна

 

Карап чыгуулар: (281)