МЫЙЗАМДАР

КОРРУПЦИЯГА КАРШЫ КҮРӨШ

ОКУТУУ

ШАЙЛООЧУЛАР

ШАЙЛОО КОМИССИЯЛАРЫ

САЯСИЙ ПАРТИЯЛАР

ТАЛАПКЕРЛЕР

БАЙКООЧУЛАР

ЖМК

ШАЙЛООЛОР

РЕФЕРЕНДУМ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ТЕНДЕРЛЕР

УШКга КӨРСӨТҮҮ

КОНКУРСТАР

КАЙЧЫ БАЙЛАНЫШ

 
Негизги бет - Талапкерлер - Талапкерлердин тизмеси
Центральная избирательная комиссия

Жалал-Абад облусунун, Токтогул районунун айылдык кеңешке депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (мөөнөтүнөн мурда) (2017-жылдын 28-майындагы шайлоого)

Жалал-Абад облусу,Токтогул району

 

А. Суеркулов айылдык кенеши (мөөнөтүнөн мурда)

№1-Торкен шайлоо округу (6 мандат)

 

1. Акбаров Талантбек Акбарович

2. Аманжанов Бусурман Бекболотович                                                                           

3. Аскарбеков Расул

4. Байгазы уулу Эмир

5. Баратканов Бакыт Абдыкайымович

6. Касымалиев Нурслан  Токтахунович

7. Маматиса уулу Майрамбек

8. Молдомусаев Жеңишбек Үрөнбекович

9. Назакеев Жеңишбек Шамшидинович

10. Өзөрбай уулу Таалайбек

11. Сасыкеева Динара Мырзатаевна

12. Табалдиев Айдарбек  Мундузбаевич

13. Тезекбаев Жолдубай Садырбекович

14. Токтоказиев Улан  Токтоказиевич

15. Тороканов Таалайбек  Добулович

16. Чыйрымбаев Илдар Матказиевич

17. Эркинов Союзбек Эркинович

 

 

№2-Калинин шайлоо округу (6 мандат)

 

1. Болотбеков Рыскулбек Болотбекович                                                                           

2. Бөкөнбаева Альфия Кыштобаевна                                                                         

3. Дербишов Жантай Дербишович

4. Керезов Мелис Осмонбекович

5. Көкүмбаев Расулбек Жеңишбекович

6. Куттубаева Гульсара Токтосуновна

7. Мананов Шыкмамат Сарпбекович

8. Манапов Абдумалик Райымжанович

9. Мырзабеков Дүрбөл

10. Ооматова Жазгүл Самыйбековна

11. Өскөнбек уулу Кайрат

12. Сарпашев Памирбек Дүйшекеевич

13. Тиленбаев Эсенбек Мурапбаевич

14. Тууганбаева Жайнасын Чороевна

15. Тууганбаев Көчкөнбай Чороевич

16. Үсөн уулу Кыязбек

17. Эгембердиев Артур Райымбекович

 

 

 №3-Көтөрмө шайлоо округу (3 мандат)

 

1. Асанбеков Кубанычбек Кулжабаевич

2. Исаков Жекшеналы Жакышович 

3. Исаков Жетиген Жакышович                                                                                                                                                   

4. Кошоев Нуртемир Тургунбекович                              

5. Малабеков Талантбек Керезович

6. Түрүкмөнова Айнура Жумакадыровна

 

№4-Кара-Жыгач шайлоо округу (6 мандат)

 

1. Асанов Нурлан Зулумович

2. Атабаев Бараткан

3. Бекмурзаев Сыймык Бекмурзаевич     

4. Боонбаев Садыкбек Музабекович

5. Борбуева Нурийлакан Тургуналыевна

6. Бучуков Уланбек Кедеевич 

7. Жөкөйжанов Эмирлан Турарович

8. Казакбаев Түгөлбай  Казакбаевич

9. Калбаев Каныбек Адылбекович

10. Касымбаева Назгүл Ажыкановна

11. Кулмурзаев Максатбек Капалович 

12. Кулубек уулу Ширинбек

13. Кыштобаев Уланбек Төлөгөнович

14. Майрамбек уулу Айбек

15. Мараимов Болотбек Майрамбекович

16. Мараимов Кымбатбек Майрамбекович

17. Садабаев Дамирболот Кобурович

18. Сарчалов Ташкул Ажыгараевич

19. Термечиков Калысбек  Мамытович

20. Тиленбаев Урумкалый Турарбекович

21. Токтобеков Анарбек

22. Чатаков Алтынбек Саматович

 

Карап чыгуулар: (282)