МЫЙЗАМДАР

КОРРУПЦИЯГА КАРШЫ КҮРӨШ

ОКУТУУ

ШАЙЛООЧУЛАР

ШАЙЛОО КОМИССИЯЛАРЫ

САЯСИЙ ПАРТИЯЛАР

ТАЛАПКЕРЛЕР

БАЙКООЧУЛАР

ЖМК

ШАЙЛООЛОР

РЕФЕРЕНДУМ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ТЕНДЕРЛЕР

УШКга КӨРСӨТҮҮ

КОНКУРСТАР

КАЙЧЫ БАЙЛАНЫШ

 
Негизги бет - Талапкерлер - Талапкерлердин тизмеси
Центральная избирательная комиссия

Ош облусунун, Араван районунун айылдык кеңешке депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (2017-жылдын 28-майындагы шайлоого)

Ош облусу, Араван району

 

С.Юсупова айылдык кенеш (кезектеги шайлоо)

№1 ОКТЯБРЬ ШАЙЛОО ОКРУГУ 3 МАНДАТТУУ

 1. Абдиламитова Шаропатхон

2. Гайипов Гафуржан Мамитович

3. Закиров Мусабек Бердибекович

4. Козиев Мамир Ашимович

5. Куттубаев Каримберди Райимбердиевич

6. Мамитов Жумабай Тургунбаевич

7. Нарматов Канаатбек Атабаевич

8. Шайиев Икрамжан Гафуржанович

9. Эралиева Кулбайра Абилеевна

 

 

№2 АРАВАН ШАЙЛОО ОКРУГУ 3 МАНДАТТУУ

 1. Абдуллаев Баходиржон Араббаевич

2. Кадиров Номанжан Иброхимович

3. Карабаев Абиджан Рустамович

4. Корабоев Одилжон Рустамович

5. Мадгапиров Махаматкарим Ботиржонович

6. Маннанов Бобир Абдукахарович

7. Низомидинов Фарух

8. Тешабаев Алижан Юсубжанович

9. Тилавалдиева Мухарамхон Халдаровна

10. Шаиев Улугбек Шадиевич

 

 

№3 ХАБИБ-АБДУЛЛА-ПОБЕДА ШАЙЛОО ОКРУГУ 5  МАНДАТТУУ 

 1. Акбаров Баходиржон Абдималикович

2. Алимов Махамадкарим Турсунович

3. Бабарахимов Комилжон Позилжанович

4. Давыдов Махамад Мадаминжанович

5. Камалов Хабибулла

6. Махмудов Анваржон Хамитжонович

7. Мирахмедов Хабибулла Мамиржонович

8. Мойдинов Махаматсалим Алёржанович

9. Мухитдинов Максуджон Махмутжанович

10.  Файзуллаев Нурилло Шукириллоевич

11.  Хажиматов Дильшодбек Зайнабидинович

 


№4 ТОКТОГУЛ ШАЙЛОО ОКРУГУ 4  МАНДАТТУУ

 1. Анарбаев Колдошбай Эрмаматович

2. Байдиров Толибжан Ковулжанович

3. Байтемиров Нурбек Кудайбердиевич

4. Джораев Акрамжон Хамитович

5. Жораев Икрамжон Хамидович

 6. Жусупов Фарходбек Тургунович

7. Каюмов Жахонгир Азаматжонович

8. Нурматов Фарходбек Кодирович

9. Самиев Абдумутал Хамиджонович

10.  Тешабаев Шавкатбек Хакимжанович

 


№5 БИРЛИК ШАЙЛОО ОКРУГУ 6  МАНДАТТУУ

 1. Абдираимов Алишер Рахманович

2. Абдуллаев Орифжон Камилович

3. Артиков Музаффар Токурович

4. Мамасалимов Махаматисок Халимбоевич

5. Мамасалимов Махаматякуб Халимбоевич

6. Миталипов Исмаилжон

7. Нурдинов Икболжон Мамиржанович

8. Раимжанова Зарипахон Хабибиллаевна

9. Рахмидинов Сардор Осмонжанович

10.  Ташходжаев Сайдулло Аманович

11.  Турдиев Шохобидин Нурдинович

12.  Турсунов Рашидбек Нурмахамадович

13.  Ураимжанов Акмалжон Акрамжанович

14.  Хаджиев Махамадбек Валижонович

15.  Хаджиев Отабек Валижонович

16.  Хамидов Пулатжан

17.  Юнисов Уткирбек Изатиллаевич

 


№6  ХАМЗА ШАЙЛОО ОКРУГУ 6  МАНДАТТУУ

 1. Вахапов Шаробидин Фазулаевич

2. Вахопов Патидин Позилович

3. Зайдинов Тахиржан Зайнабидинович

4. Киргизов Хашимжан Азимович

5. Козибаев Хотамжон Абдумаликович

6. Мамажанов Усмонжон Адылович

7. Нурдинов Сайфидин Жамолдинович

8. Сариев Шерзодбек Махамадалиевич

9. Таджибаев Хамидилла Машрапович

10.  Умаров Навруз Махмуджанович

11.  Файзуллаев Зубайдилло Каримуллаевич

12.  Файзуллаев Шухратилло Нематович

13.  Хомидов Кобилжон Юлчиевич

14.  Юлдашев Нурулло Хабибуллаевич

 


№7  САЙДАХМАТОВ ШАЙЛОО ОКРУГУ 4  МАНДАТТУУ

 1. Абдухалимов Давронбек Махаматжанович

2. Алимов Низомидин Собиржанович

3. Алимов Сирожиддин Собирович

4. Карабаев Равшанбек Тохтасинович

5. Каюмов Аброрбек Пазилжонович

6. Киргизбаев Абсалом Абдиламитович

7. Мамажонов Султанбой Ахматжонович

8. Мойдинов Алёржан Эргашевич

9. Файзуллаев Абдулло Хабибиллаевич

10.  Халматова Мукаддасхон Эргешовна

 

Карап чыгуулар: (332)