МЫЙЗАМДАР

КОРРУПЦИЯГА КАРШЫ КҮРӨШ

ОКУТУУ

ШАЙЛООЧУЛАР

ШАЙЛОО КОМИССИЯЛАРЫ

САЯСИЙ ПАРТИЯЛАР

ТАЛАПКЕРЛЕР

БАЙКООЧУЛАР

ЖМК

ШАЙЛООЛОР

РЕФЕРЕНДУМ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ТЕНДЕРЛЕР

УШКга КӨРСӨТҮҮ

КОНКУРСТАР

КАЙЧЫ БАЙЛАНЫШ

 
Негизги бет - Талапкерлер - Талапкерлердин тизмеси
Центральная избирательная комиссия

Чүй облусунун, Жайыл районунун айылдык кеңешке депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (2017-жылдын 28-майындагы шайлоого)

Чүй облусу, Жайыл району

 

Полтавка айылдык кеңеши (кезектеги шайлоо)

 

2  мандаттуу № 1 Малтабар шайлоо округу 

1. Жабакеев Дантес Алтымышович

2. Копосбаев Медербек Кынатбекович

3. Сатыбалдиев Алтынбек Бейшенбекович

4. Чидеров Чынгыз Джумабекович

 

 

7  мандаттуу № 2 Полтавка айыл окөмөтү шайлоо округу 

1. Абдылдаев Эрнис Мырзахматович

2. Азаматов Калыс Болотбекович

3. Айдаргазиев Рамил Русланович

4. Айдралиев Нурбек Акматович

5. Байзаков Токтосуналы Турсунович

6. Бекбергенов Джыргалбек Сагамбекович

7. Джуматаев Саматбек Сейтканович

8. Дыйкамбаев Аблес Джумакадырович

9. Жабакеев Замирбек Бейшебекович

10. Киримбеков Шаиркул Сабетович

11. Киселев Владимир Владимирович

12. Молдраимов Руслан Шекербекович

13. Москвин Сергей Николаевич

14. Озеров Нуржан Маликович

15. Озеров Эрнист Калыбекович

16. Омурзаков Бактыбек Калыгулович

 


8  мандаттуу № 3 Полтавка Мектеби шайлоо округу 

1. Абдраимов Сеитбек Садыкулович

2. Азаматов Чыныбек Абылтаевич

3. Арынова Алтынкыз Рахимжановна

4. Асанов Каныбек Замирбекович

5. Бейшенбек уулу Нурлан  

6. Джанкорозов Бактыяр Джаркынбекович

7. Джанкорозов Рамис Жыргалбекович

8. Дженалиев Калмир Джусубекович

9. Джуматаев Айбек Дуйшенбекович

10. Джуматаев Муразбек Базарбекович

11. Дилматов Алтынбек Даниярович

12. Макишев  Нурланбек Асылбекович

13 .Саадаков Бакыт Мухадинович

14. Сатывалдиев Каныбек Кадырбекович

15. Суйналиев Жолдошбек Абдрахманович

16 .Тулелиев Султан Джекшенбекович

17. Турдукулов Бактыгул Болотович

18. Турдукулов Канатбек Жаныбекович

19. Чодонов Кубаныч  

20. Чукуев Арабай Аманкулович

 


4  мандаттуу № 4 Орто-Суу шайлоо округу 

1. Азаматов Азиз Абылгазыевич

2. Айдаргазиев Азат Болотканович

3. Джаналиев Кенжебек Бектурович

4. Душенбек уулу Жанатбек  

5. Кубанычбек уулу Таалайбек  

6. Курманхожаев Самат Болатович

7. Мамбеталиев Нурдин Ракимбаевич

8. Рыскулов Азатбек Садырбекович

9. Туктубаев Адилет Асылбекович

 


Красный восток айылдык кеңеши (кезектеги шайлоо)

8  мандаттуу № 1 Калининское шайлоо округу 

1. Абдырасулов Максатбек Шекербекович

2. Айдыралиев Нургазы Эмилбекович

3. Аккулов Дамирбек Куванычбекович

4. Алдеева Айгуль Абдырасуловна

5. Алдеева Рита Джаныбековна

6. Ашымбеков Мирлан Кубанычбекович

7. Бегалиев Азис Жуматаевич

8. Закиров Бактыбек Кокумбаевич

9. Казакбеков Алмазбек Турусбекович

10. Калмыков Петр Петрович

11. Ким Аркадий Семенович

12. Кожемуратов Бактыбек Асанович

13. Кожоналиев Джапарбек Кубанычбекович

14. Конурбаев Бакытбек Орозбаевич

15. Кыдыралиев Азиз Калдарбекович

16. Орозалиев Улан Кадырбекович

17. Раев Жалил Каныбекович

18. Рысалиев Джекшенбек Кабылбекович

19. Смаилов Темирлан Ергенович

20. Тайбасов Эрслан Асемкулович

21. Токтосунов Бактияр Самсалиевич

22. Тультемиров Молдалы Конуралиевич

23. Урманбетов Рустам Эсенбекович

24. Утуров Каныбек Базарбекович

25. Чокморова Мооркан Асановна

 


3  мандаттуу № 2 Кара-Дебе шайлоо округу 

1. Атакулов Нурудин Качкынбаевич

2. Галмаматов Максатбек Шапыевич

3. Исабекова Гулиза Жеэнбековна

4. Кожокелдиева Гульнур Иманкуловна

5. Конурбаев Мурат Асылбекович

6. Орозбеков Алмаз Жусупович

7. Рашидов Джаббор Джамилович

8. Толонова Домира Бакасовна

9. Урустамов Бакытбек Камалович

 

Карап чыгуулар: (1203)