МЫЙЗАМДАР

КОРРУПЦИЯГА КАРШЫ КҮРӨШ

ОКУТУУ

ШАЙЛООЧУЛАР

ШАЙЛОО КОМИССИЯЛАРЫ

САЯСИЙ ПАРТИЯЛАР

ТАЛАПКЕРЛЕР

БАЙКООЧУЛАР

ЖМК

ШАЙЛООЛОР

РЕФЕРЕНДУМ

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ТЕНДЕРЛЕР

УШКга КӨРСӨТҮҮ

КОНКУРСТАР

КАЙЧЫ БАЙЛАНЫШ

 
Негизги бет - Талапкерлер - Талапкерлердин тизмеси
Центральная избирательная комиссия

Жалал-Абад облусунун, Сузак районунун айылдык кеңешке депутаттыкка талапкерлердин тизмеси (2017-жылдын 28-майындагы шайлоого)

Жалал-Абад облусу, Сузак району

 

Кызыл-Туу айылдык кенеши

№1 Орто-Азия шайлоо округу (7 мандат) 

1. Абдыкадыров Бейкут Алишерович

2. Айдаров Жакыпбек Акжолович

3. Арыкбаев Бактыбек Шакирбекович

4. Жээнкулов Калдарбай Кадыркулович

5. Калматов Азамат Абдыкадырович

6. Кокоев Камчибек Куручбекович

7. Мирсаидов Шакиржан Алимжанович

8. Мурзабаев Өскөнбай Мундузбаевич

9. Мурзабаев Эдилбек Жаныбекович

10. Нарматов Суран Токтосунович

11. Нуруев Асан Бообекович

12. Омурзаков Майсалбек Чокмокович

13. Умарбеков Адилетбек Куванычбекович

14. Усенов Суюнбек Турсуналиевич

15. Халбаев Эркинжан Раматиллаевич

 

 

№2 Таштак шайлоо округу (5 мандат)

1. Абдыкадыров Жолдубай

2. Алматов Айбек Авазбекович

3. Аширбеков Тойчибай Темирович

4. Байжигитов Жолборсбек Зулпукарович

5. Дуйшеев Субанбек

6. Жоошбаев Азизбек Борубаевич

7. Жоробаев Зияидин Маматалиевич

8. Замирбек уулу Сыргак

9. Исаев Шумкарбек Ташмаматович

10. Исаков Тойчубай Абылович

11. Калмаматов Мирланбек Ыманалиевич

12. Камытов Медербек Жеңишбекович

13. Капаров Кунназар Примкулович

14. Карагулов Мирлан Алмаматович

15. Кармышаков Токсонбай Бегматович

16. Карымшаков Залкарбек Байышбекович

17. Керимкулов Максатбек Кадырбаевич

18. Мейманкулов Асхатбек Чойбекович

19. Мондоев Куралбек Токтосунович

20. Сансызбаев Жолчубай Кокобаевич

21. Сулайманкулов Бейшенбек Бакытбекович

22. Сыргабаев Амангелди Белекович

23. Токсонбаев Байыш Эргешович

24. Тороханов Батырбек Тохтасинович

25. Турганбаев Шеркул Каримбекович

26. Шеримбетова Миргул Чынтемировна

27. Эрматов Мухамматдаут Абдуллаевич

 

 

№3 Мундуз шайлоо округу (8 мандат)

1. Абакиров Калбай Садирбекович

2. Абдулахунов Медербек

3. Акматбаев Толкунбек Жапарович

4. Артыкбаев Канат Эркинович

5. Бечелов Надирбек Аттокурович

6. Жумабаев Арапбай Абдиллаевич

7. Исаев Жыргалбек Убайдуллаевич

8. Казаков Эркин Тургунбаевич

9. Калимбетов Орозбек Осорович

10. Калымбетов Түгөлбек Пусурманкулович

11. Кошалиев Ысмайыл Амракулович

12. Көчконбаев Майрамбек Айтиевич

13. Курбаналиев Акылбек Садирович

14. Маматов Турусбек Мурзабаевич

15. Манасов Канибек Шадыбекович

16. Матиев Максатбек Ажиматович

17. Маткадыров Алтынбек Абдыкаарович

18. Мейманкулов Чолпонбек Чойбекович

19. Мондоев Рустанбек Асанович

20. Мусанов Эрмек Тынчыбекович

21. Наримбетова Турдукан

22. Сатикулов Тайирбек Мурзаевич

23. Султанов Абдирашит

24. Тагаева Тамара Ашимбаевна

25. Таштан кызы Айдана

26. Токонов Тынычбек

27. Толонов Абибилла

28. Ыманов Айбек Маматжанович

29. Эшенов Чынгыз Алымбекович

 

 

№4 Кызыл-Сеңир шайлоо округу (5 мандат)

1. Алдосов Рысбай Шайбекович

2. Ашимов Замирбек Жанышович

3. Бекташов Аскатбек Тажибаевич

4. Джороев Турат Курманбекович

5. Зулпукаров Максатбек Акматбекович

6. Калбаев Тынчтыкбек Бектеналиевич

7. Кокиев Нурмат Ахматович

8. Маканбаев Асылбек Чаканович

9. Мамбетов Жалил Нурматович

10. Матиев Алмазбек Кадырбекович

11. Нурланов Санжарбек

12. Стамкулов Болот Икрамович

13. Стамкулов Марат Калдарбекович

14. Сулайманов Аширбай Эсенович

15. Темирбаев Замир Козонович

16. Энназаров Толубай Кубатович

 

 

№5 Ак-Булак шайлоо округу (3 мандат)

1. Абдылбапов Барпыбай

2. Адишов Кайратбек Аттокурович

3. Апысов Нурбек Айдаралиевич

4. Жумабаев Орозбек

5. Маматкулов Айдарбек Аширович

6. Самиев Сыргабай Кылычбекович

7. Сарбашев Кайрат Сарбашевич

8. Темирбаев Олжобай Ырысбекович

9. Тургунбаев Маканбай Абдыкапарович

10. Шаимкулов Наарбек Акышович

 

 

№6 Соку-Таш шайлоо округу (3 мандат)

1. Абдраимов Таалайбек Кочконбаевич

2. Алимов Асанкалый Рысбекович

3. Атчапаров Айбек Сайпидинович

4. Калымбетов Улукбек Маматиминович

5. Кошалиев Бактыбек Аттокурович

6. Курманбаев Кылычбек Капарбекович

7. Маматкулов Жолборсказы Токтогулович

8. Масиралиев Амирбек Мелсович

9. Нышанбаев Тутан Калдарович

10. Осмонов Советбек Асанович

 

 

Карап чыгуулар: (1179)